
A zsűri, Gajda Péter polgármester, Ferenczi István Venesz-díjas mesterszakács, a Kispesti Lengyel Nemzetiségi Önkormányzat elnöke, Vinczek György alpolgármester, valamint Fekete Tibor, a sportközpont sportszervezője kóstolta végig a csapatok főztjeit. A szokásoknak megfelelően a szervezők a versenyen biztosították a csapatoknak a tűzgyújtáshoz szükséges eszközöket. Az esemény végén valamennyi csapat kapott ajándékcsomagot, nem csak a dobogósok és a különdíjasok.
A résztvevő csapatok, ételek és eredmények:
- I. helyezett: Gránit Kft., Gasztro Devils csapata, vadraguleves szarvashúsból
- II. helyezett: TISZA-sziget, marhapörkölt puliszka tekerccsel
- III. helyezett: Cigány Önkormányzat, Csilla Csapata, cigányos halászlé, túrós csusza
- különdíj: XIX. ker. Természetbarát Szövetség, Éhes Turisták csapata, kolbászos lecsó
- különdíj: Momentum, Lila köd csapata, csirkepaprikás
- különdíj: Oroszlánok Kick-box SE, Oroszlánok csapta, oszobuko parmezános burgonyapürével
- KSZSZC Családok Átmeneti Otthona, Közös Lángon csapata, gulyásleves
- Gránit Kft. ifik, Gasztro Devils Kids csapata, csíkszéki tokány
- Délpesti Patrióták csapata, gombás nyúlpörkölt
- Román Nemzetiségi Önkormányzat, Kispesti Trió csapata, kaszinó sertéspörkölt
- Mérnökök és Technikusok Szabad Szakszervezete, Ízvadászok csapata, csirkepaprikás nokedlivel és uborkasalátával